Trawa i kwiaty

W ogrodzie w którym mają dominować kwiaty warto jest posiać trawę, która doda zieleni. Trawa zapewni coś w rodzaju zielonego dywanu. A jeśli chodzi o grządki kwiatowe, to nie będą one już tak czarne. A staną się bardziej wypełnione.

Piękne rabaty

Piękne rabaty, to takie na których znajdują się tego samego rodzaju kwiaty. Na przykład stokrotki, albo astry. Albo wcześniej wspomniane róże.

Gustowne doniczki

Domowy ogródek można także nieco wzbogacić za pomocą umieszczenia w nim gustownych doniczek. Współczesna moda sprawiła, że budowanie różnego rodzaju konstrukcji stało się czymś zupełnie naturalnym. A doniczki robi się z najróżniejszych przedmiotów, także gospodarstwa domowego. Może do ich produkcji posłużyć na przykład cement. Ale równie dobrze stare kalosze, czy też drewniane elementy. Na wielu posesjach można znaleźć całkiem ciekawe i dość innowacyjne rozwiązania. Rowery, taczki lub inne wykonane specjalnie na potrzeby konkretnego ogródka. Wśród nich znaleźć można także figury takie, jak aniołki, czy skrzaty. Niektóre wykonane z cementu, a inne typowe, chociaż dodatkowo ozdobione na przykład przez malowanie.

Doniczka na wiele kwiatów

Niektóre rodzaje doniczek, można określić mianem zbiorczych. Mają one wiele komór, a w każdej z nich można posadzić różne kwiaty. Najlepiej tego samego rodzaju. Ale są też takie kompozycje, które pozwalają łączyć ze sobą różne rodzaje. Na przykład trawy ozdobne i kwiaty kwitnące. Wiele zależy od wiedzy i nastawienia ogrodnika, który dany ogród komponuje.

Wiklinowe kosze

Kosze z wikliny są w ostatnim czasie bardzo modne. A niektóre z nich mogą być także tworzone z czegoś w rodzaju plastiku. Doskonale nadają się one potem na osłonki, które są w stanie zastąpić zwykły wygląda obskurnej donicy. Polecane do dużych ogrodów, ale także na balkony i tarasy. Gdzie estetyczne efekty wizualne mogą okazać się kluczowe. Okazuje się, że także meble powstają z wikliny, a wśród nich regały na różne doniczki. Czy na przykład krzesła w sam raz do postawienia na tarasie.

1 thoughts on “Trawa i kwiaty

  1. olaf 17 maja, 2021 at 4:07 pm

    innowacje mogą być dobrodziejstwem jak i szkodą ale uważam że co kto lubi,jak ktoś lubi wiklinowe kosze to lubi i dobrze dla niego

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa